Гаражні ворота

Гаражні секційні ворота DoorHan - це сучасна високотехнологічна рухома конструкція, призначена для установки в проєми невеликих і середніх розмірів (шириною від 1800 до 6000 мм, висотою від 1800 до 3100 мм).

Конструкція воріт має унікальні в порівнянні з аналогами властивостями. Завдяки сендвіч-панелям, а також системі ущільнювачів, гаражні секційні ворота DoorHan герметичні і наділені тепло-і звукоізоляційні властивості. Вони розраховані на великий термін служби (мінімум 10 років) і оснащені системами безпеки експлуатації, а також відрізняються високим рівнем комфорту управління.

Секційні ворота DoorHan відповідають всім вимогам європейського стандарту EN 13241-1.

Всі гаражі мають індивідуальні архітектурні та габаритні особливості, які створюють різні умови монтажу. У зв'язку з цим, компанія DoorHan розробила декілька  серій гаражних секційних воріт -Yett-01,Yett-02,RSD-01,RSD-02 що відрізняються в першу чергу конструкцією і типами підйому полотна воріт. Підбір відповідної серії залежить від ряду факторів, але основними параметрами для вибору є висота притолоки, розміри бічних простінків (відстані від краю проєму  до стіни) і глибина гаража.

Гаражні ворота серії Yett 01 є втіленням сучасних конструкторських рішень, відрізняються мінімальними вимогами  і високою швидкістю зборки.

 

Гаражні ворота серії Yett-02 є втіленням сучасних конструкторських рішень, відрізняються високою швидкістю монтажу  і мінімальними вимогами до відстані від краю отвору до бічних стін.

 

Гаражні ворота серії RSD-01 спроектовані спеціально для гаражів з невеликою  притолокой.Система урівноваження полотна воріт (механізм пружин розтягування) закріплюється на бічних простінках отвору.

 

Гаражні ворота серії RSD-02 можуть бути встановлені в приміщення з різними архітектурними особливостями, зокрема, з різною конструкцією одвірок і стелі, оскільки мають великий діапазон типів підйому. Для балансування полотна воріт використовується торсіонний механізм, який встановлюється на одвірку.

Компанія Фабрика Воріт встановлює та обслуговує гаражні ворота в Тернопіль, Луцьк, Мукачево, Ужгород, Рівне, Івано-Франківськ, Закарпаття та інші населені пункти Західної України.

 


Просування та розробка сайтів, веб-студія "Фабрика сайтів" - https://fabryka.cc/

Міжкімнатні дверікупити міжкімнатні двері у Львовівхідні двері двері ЛьвівМеталопластикові вікна міжкімнатні двері гаражні ворота ламінат ціна паркетна дошка